HitPvP - Private Server Tanıtım Kuralları

admin

Forum Yöneticisi
VIP Üye
Katılım
7 Eki 2022
Mesajlar
6
Tepki
0
MaxiGames Private Server Tanıtım Kuralları

1 - Bu bölümde yalnızca Silkroad Online özel sunucularının tanıtım konuları oluşturulabilir.

2 - Bu bölümde açılan konuların dili Türkçe olmak zorundadır. İngilizce tanıtım konuları için SRO Private Server Advertising bölümü kullanılmalıdır.

3 - Sunucu firması, grafiker, database satışı yada çeşitli hizmetlerin reklamı için bu bölümde konu açılması yasaktır, bu tarz ticari konular için vSRO Alışveriş(Trade) Bölümü bölümü kullanılmalıdır.

4 - Flood yapmak, yani aynı konuya art arda mesajlar göndermek yasaktır. İlk uyarıdan sonra cezai işlem uygulanacaktır.

5 - Uzun tartışmalar yapmak ve argo kullanmak kesinlikle yasaktır. İlk uyarıdan sonra uzun süreli uzaklaştırma alabilirsiniz.

6 - Konularınıza eklediğiniz linklerin yönlendirme yapmamasına ve doğrudan erişilebilir olmasına dikkat ediniz. (Örneğin, bit.ly gibi link kısaltma sitelerinin kullanımı)

7 - Konularınıza eklenen görsellerin MaxiGames dışında bir forumda barındırılması yasaktır.

8 - Tanıtım konuları altında kesin olmayan kanıtlara dayalı karalama mesajları veya iftira içeren yorumlar yasaktır. Olumsuz geri bildirimlerin somut ve objektif kanıtlara dayanması gerekmektedir.

9 - Tanıtım konuları altında yorum yapılırken diğer sunucu sahiplerine ve oyunculara karşı saygılı olunmalıdır.

10 - İftira veya saldırganlık içeren mesajlar göndermek, kullanıcıları provoke etmek veya kişisel saldırılar yapmak yasaktır.

11 - Şikayetlerinizi veya olumsuz deneyimlerinizi paylaşmadan önce konuyu özel mesaj yoluyla sunucu sahibine iletmeyi denemelisiniz. Sorunlarınızın çözülmesine yardımcı olabilirler.

Moderatörler, bu kurallara uymayan içerikleri silme veya düzenleme hakkına sahiptirler. Moderatör kararlarına saygı gösterilmelidir.
Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi inisiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.
 
Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst